Minimalizm czy tradycja?

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, to każdy z nas charakteryzuje się nieco…
Minimalizm czy tradycja?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

nieruchomosci (11)Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, to każdy z nas charakteryzuje się nieco innymi upodobaniami. Dobierając meble i kolory ścian zwracamy uwagę na to czy będziemy dobrze czuli się w danym pomieszczeniu. Jeżeli chodzi o wolnostojące domy, to nie bez znaczenia jest także zewnętrzna architektura, kolor elewacji i ogólny kształt budynku. I tak na przykład do wyboru mamy styl klasyczny i nowoczesny. Czym różnią się te dwie formy?

Jeżeli mamy na myśli tradycyjny dom, to przeważnie widzimy budynek o regularnych kształtach z wypielęgnowanym ogrodem oraz tradycyjnie klasycznie urządzonymi wnętrzami. Jeśli salon i sypialnia, to koniecznie z odrobiną beżów i brązów, a jeśli łazienka to nieśmiertelna glazura i terakota. Z kolei nowoczesne budownictwo, to bardzo często przyciągające wzrok bryły, dużo szkła i metalu. Oczywiście głównym punktem programu jest także biel. W minimalistycznych wnętrzach nie może zabraknąć białych ścian, mebli i dodatków. Równie ważny jest połysk.

To jaki styl wybierzemy nie ma tak dużego znaczenia. Najważniejsze jest to, żebyśmy dobrze czuli się w naszych wnętrzach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii tematycznej o architekturze:

Related Post

Slowa kluczowe: lpk110, endoskop laryngologiczny sinutronic, rodogosz ogrody, biceps 34cm, Minikoparka Gorlice, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, drążenie foremników, markizy Kęty, blog początkującego elektronika, trioxygen 5, highlightersmink
Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, radio taxi ketrzyn, Bidet wiszący Catalano Zero 55 1BS55N00, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14
top