Jak samemu sprzedać mieszkanie?

W dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do internetu, sprzedaż mieszkania może wydawać się…
Jak samemu sprzedać mieszkanie?
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

rp_nieruchomosci38.jpgW dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do internetu, sprzedaż mieszkania może wydawać się zadaniem prostym. Możemy przecież nie korzystać z usług pośrednika i samodzielnie, używając odpowiedniego portalu internetowego, wystawić ofertę sprzedaży nieruchomości. Naszym celem nie jest jednak zamieszczenie ogłoszenia, a zbycie lokalu, do czego anons jest jedynie środkiem.
Zadbajmy więc, aby zdjęcia naszego mieszkania korzystnie przedstawiały lokal. Przed ich wykonaniem, posprzątajmy w mieszkaniu i wyeksponujmy dekoracje w pokojach – niech fotografie pokażą, że „dobrze się tu mieszka”.
Postarajmy się również o ciekawy opis lokalu. Nie chodzi tu o pisanie wierszem, ale rzeczowe przedstawienie okolicy, dostępności usług i bezpieczeństwa w dzielnicy. Mówiąc o mieszkaniu, piszmy o faktach (np. „duże szafy wnękowe w przedpokoju”), ale i nie zapomnijmy o komentarzu „(…) pozwalające na efektywne wykorzystanie przestrzeni”). Umieśćmy w ogłoszeniu bezpośredni telefon do nas oraz adres mailowy i zachęćmy do osobistego kontaktu z nami („więcej informacji do uzyskania telefonicznie”).
Pamiętajmy więc, że sprzedaż mieszkania jest procesem, a nie jednorazowym wydarzeniem, a wystawienie ogłoszenia jest jedynie środkiem, a nie celem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii tematycznej o architekturze:

Related Post

Meble mahoniowe

Budowa domów Białystok

Kompleksowa budowa domów

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 BEZRANTOWA 1VS55NR00, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Primacon taśmy transportowe, Primacon przenośniki rolkowe, salon kosmetyczny N25, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, wynajem igłofiltrów stalowych
top