Jak samemu sprzedać mieszkanie?

W dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do internetu, sprzedaż mieszkania może wydawać się…
Jak samemu sprzedać mieszkanie?
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

rp_nieruchomosci38.jpgW dzisiejszych czasach powszechnego dostępu do internetu, sprzedaż mieszkania może wydawać się zadaniem prostym. Możemy przecież nie korzystać z usług pośrednika i samodzielnie, używając odpowiedniego portalu internetowego, wystawić ofertę sprzedaży nieruchomości. Naszym celem nie jest jednak zamieszczenie ogłoszenia, a zbycie lokalu, do czego anons jest jedynie środkiem.
Zadbajmy więc, aby zdjęcia naszego mieszkania korzystnie przedstawiały lokal. Przed ich wykonaniem, posprzątajmy w mieszkaniu i wyeksponujmy dekoracje w pokojach – niech fotografie pokażą, że „dobrze się tu mieszka”.
Postarajmy się również o ciekawy opis lokalu. Nie chodzi tu o pisanie wierszem, ale rzeczowe przedstawienie okolicy, dostępności usług i bezpieczeństwa w dzielnicy. Mówiąc o mieszkaniu, piszmy o faktach (np. „duże szafy wnękowe w przedpokoju”), ale i nie zapomnijmy o komentarzu „(…) pozwalające na efektywne wykorzystanie przestrzeni”). Umieśćmy w ogłoszeniu bezpośredni telefon do nas oraz adres mailowy i zachęćmy do osobistego kontaktu z nami („więcej informacji do uzyskania telefonicznie”).
Pamiętajmy więc, że sprzedaż mieszkania jest procesem, a nie jednorazowym wydarzeniem, a wystawienie ogłoszenia jest jedynie środkiem, a nie celem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii tematycznej o architekturze:

Related Post

Meble mahoniowe

Budowa domów Białystok

Kompleksowa budowa domów

Slowa kluczowe: markizy Kęty, żwir siany ostrów, mezoterapia vivaderm, wałki pa66, kawitacja kielce, ra nails lakier hybrydowy, fluorokrzemian glinu, szkiełkowanie kraków, Szamba Betonowe Lesko, usuwanie graffiti toruń, blog początkującego elektronika
niskonadkładowy haft komputerowy warszawa, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskim, przenośniki rolkowe Primacon, wynajem igłofiltrów stalowych, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Evolution 90x50cm EVO12, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, Primacon przenośniki rolkowe, okna antywłamaniowe Radom Puławy
top